Představení

CO V DETEKTIVCE NEBYLO

Ve velkém sále divadla

Vstupné: 200, 190, 180 Kč

Skupina "C" i volně

Petr Nárožný se v této anglické komedii dostane do situace, kdy je slušný člověk schopen i vraždit. Příběh se odehrává v prostředí spořádané rodiny nedaleko Londýna, nad klidně plynoucí Temží s mlhavými večery, jako stvořenými pro zločin. Jeho hrdina žije jen pro své blízké a zahrádku. Je šťastným člověkem až do dne, kdy se v jeho domě objeví nezvaný host z Jižní Ameriky. Vyděračský gauner změní smysl jeho života. Naštěstí je nablízku začínající autor detektivek. - Hrají Petr Nárožný, Václav Vydra, Martin Sochor, Oldřich Vlach nebo Bořík Procházka, Ota Sládek, Jana Boušková nebo Jana Švandová, Ladislav Trojan nebo Miloš Hlavica, Martin Kubačák nebo Nikola Navrátil. Režie Pavel Háša. Uvádí agentura Harlekýn. - PŘEDPRODEJ JIŽ OD 2. DUBNA!

ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE

V pondělí 16. dubna bude zahájen předprodej vstupenek na představení FUK! (12. června od 19 hodin) a Jméno (20. června od 19 hodin).KYTIČKA PRO RODIČE

Akce DDM Kytička pro rodiče je zrušena (20. dubna od 16 hodin)THE PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE

V pondělí 9. dubna bude zahájen předprodej vstupenek na kapelu The Plastic People of The Universe (16. května od 20 hodin v Lidové zahradě)


Kalendář představení

<  >

Zasílání novinek


Náhodná fotografie

Podporují nás

TOS Varnsdorf

Autobusy Karlovy Vary

EU - Grand Reality

RETOS

UNIQA

Pivovar Kocour

NOVÁ SÍŤ

S radostí

Kruh přátel muzea Varnsdorf

Centrum Panorama Varnsdorf

Město Varnsdorf