Představení

EDDIE MARTIN BAND

V pivovaru Kocour

Vstupné: 150 Kč

Bristolský rodák Eddie Martin zasvětil svůj život blues. Kromě interpretace klasických bluesových skladeb představí i svou vlastní tvorbu a publikum zaujme skvělou hrou na kytaru, foukací harmoniku a také zpěvem.

Eddie Martin piloval své dovednosti putováním po USA a také žil nějakou dobu v Texasu.  Po své první americkém turné se ho ujala společnost  Dallas/Fort Worth Blues a pak nahrával a vystupoval  s formací  "Texas Blues Kings, kde dříve působil i Smokin 'Joe Kubek. Jeho akustický styl se vyvinul z novodobé směsi tradičních bluesových a vybrnkávacích (fingerpickingových) stylů. To vše kombinuje s foukací harmonikou (rack harmonica) a hraním na perkuse (bassdrum) ve stylu one-man-bandů. Kromě toho, že je uznávaným akustickým a elektrickým hráčem na různé kytary, tak  je též považován i za inovátora rockové harmoniky. Spolupracoval a nahrával s bluesovými a rockovými velikány jako jsou Dick Heckstall-Smith,  Honeyboy Edwards, Guy Davis a Larry Johnson.

Skupinu doplňují spoluhráči Peter Oberländer hrající na baskytaru a bubeník Tomáš Bobrovnický.

 

MANDAVA JAZZ V PRODEJI

1. září byl zahájen předprodej vstupenek na koncerty DAVIDA STYPKY, MILLI JANATKOVÉ, JAWBONE, CHOCOFLY a JANA SMIGMATORA.ŽENA VLČÍ MÁK

V pondělí 21. května byl zahájen předprodej vstupenek na představení Žena Vlčí mák s Hanou Maciuchovou.MIRAI

V předprodeji jsou vstupenky na koncert kapely Mirai (23. listopadu od 20 hodinv Lidové zahradě)


Kalendář představení

<  >

Zasílání novinek


Náhodná fotografie

Podporují nás

TOS Varnsdorf

Autobusy Karlovy Vary

EU - Grand Reality

RETOS

UNIQA

Pivovar Kocour

NOVÁ SÍŤ

S radostí

Kruh přátel muzea Varnsdorf

Centrum Panorama Varnsdorf

Město Varnsdorf