Představení

JIŘÍ STIVÍN & CO. JAZZ

Ve velkém sále divadla

Vstupné: 200 Kč / 8 €

Jiří Stivín se bezesporu řadí k nejvýznamnějším českým jazzovým hudebníkům současnosti. Hudební projev tohoto multiinstrumentalisty a skladatele charakterizuje nespoutanost, improvizace a časté přecházení mezi jednotlivými hudebními styly. Je schopen hrát na všechny možné i nemožné dechové nástroje, zároveň již léta pružně a úspěšně přebíhá od vážně hudby k jazzu a zpět. "Dokážu zahrát na všechno, co má díru," říká o sobě tento hudební alchymista.

Jiří Stivín gehört zweifellos zu den bekanntesten tschechischen Jazz-Musikern der Gegenwart. Der musikalische Ausdruck des Multiinstrumentalisten und Komponisten wurde durch die Hemmungslosigkeit, die Improvisation und den Wechseln verschiedener Musikstile charakterisiert. Er ist bereit, alle Blasinstrumente zu spielen und gleichzeitig besitzt er schon seit Jahren die Fähigkeit, flexibel und erfolgreich zwischen Klassischem und Jazz zu wechseln.

MANDAVA JAZZ V PRODEJI

1. září byl zahájen předprodej vstupenek na koncerty DAVIDA STYPKY, MILLI JANATKOVÉ, JAWBONE, CHOCOFLY a JANA SMIGMATORA.ŽENA VLČÍ MÁK

V pondělí 21. května byl zahájen předprodej vstupenek na představení Žena Vlčí mák s Hanou Maciuchovou.MIRAI

V předprodeji jsou vstupenky na koncert kapely Mirai (23. listopadu od 20 hodinv Lidové zahradě)


Kalendář představení

<  >

Zasílání novinek


Náhodná fotografie

Podporují nás

TOS Varnsdorf

Autobusy Karlovy Vary

EU - Grand Reality

RETOS

UNIQA

Pivovar Kocour

NOVÁ SÍŤ

S radostí

Kruh přátel muzea Varnsdorf

Centrum Panorama Varnsdorf

Město Varnsdorf