Představení

ZRADA, STARÉ ČASY

Ve velkém sále divadla

Vstupné: 210, 200, 180 Kč

Skupina "A" i volně

Tres faciunt collegium je známé latinské přísloví, v doslovném překladu: „tři tvoří spolek“. Dvě jednoaktovky nositele Nobelovy ceny za literaturu však tvrdí, že jeden ze tří je vždy nadbytečný, zvláště když se v minulosti zúčastněných skrývají temná místa.

ZRADA

Milostný trojúhelník tří lidí, kteří nevědí, komu a čemu mohou věřit. Konflikt manželského páru, v němž se žena dopustila nevěry s manželovým nejlepším přítelem, je pozoruhodně vyprávěn „proti proudu času“ a divák má opravdu o čem přemýšlet. Hrají: Jitka Nerudová, Jan Potměšil, Adrian Jastraban.

 

STARÉ ČASY

Deeley a jeho žena Kate očekávají ve svém venkovském domě návštěvu Anny, Katiny přítelkyně z mládí. Anna a Kate spolu jako chudé dívky "za starých dobrých časů" v Londýně bydlely. Když se na scéně objeví Anna, rozpoutá s ní Deeley pod příkrovem anglicky distingované konverzace souboj o to, kdo z obou blízkých lidí zanechal v Katině duši výraznější otisk, komu z nich ve větší míře "patří"? Hrají: Eva Elsnerová, Jakub Špalek, Petra Špalková.

ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE

V pondělí 1. října byl zahájen předprodej vstupenek těchto titulů: Roštěnky u Tiffanyho, Yukiko Kinjo, Andrés Godoy, Ani za milion! a Mnoho povyku pro nic.MIRAI

V předprodeji jsou vstupenky na koncert kapely Mirai (23. listopadu od 20 hodinv Lidové zahradě)SVATOMARTINSKÁ OSLAVA

Ve čtvrtek 4. října bude zahájen předprodej vstupenek na Svatomartinskou oslavu.


Kalendář představení

<  >

Zasílání novinek


Náhodná fotografie

Podporují nás

TOS Varnsdorf

Autobusy Karlovy Vary

EU - Grand Reality

RETOS

UNIQA

Pivovar Kocour

NOVÁ SÍŤ

S radostí

Kruh přátel muzea Varnsdorf

Centrum Panorama Varnsdorf

Město Varnsdorf