WABI EXPERIENCE a LAVENDER MIST

30. 10. 2020 20:00 hodin

Ve velkém sále divadla

koncert

Koncert elektronické hudby. Vystoupí skupiny Wabi Experience a Lavender Mist.

Wabi Experience 
Duo Federsel a Jára Tarnovski (jinak také spoluhráči ze skupiny Gurun Gurun)na své debutové desce, vydané koncem roku 2019 na moskevské značce Mikroton dekonstruují první dvě alba ikonického country barda Wabiho Daňka.Temná elektronická hudba vznikla metodou tzv. mikrosamplingu. Všechny zvuky, které na nahrávce Wabi Experience slyšíme, jsou jen a pouze z obou zmíněných desek. Zároveň se pracuje se vzorky, které mají vteřinu i méně.Projekt  v loňském roce bodoval v mnoha anketách a hudebních žebříčcích a je také nominován na cenu Vinyla v kategorii Počin roku.Během roku 2019 také Wabi Experience živě ozvučovali restaurovaný film Buď připraven! z roku 1923.
Lavender Mist
Je sólovým elektronickým projektem Jana Janeckého, někdejšího člena shoegazových RIVER FOR SALE. V lednu 2020 vydal své debutové EP BEAUTIFUL MISTAKES, které se hudebně pohybuje na pomezí ambientu, shoegaze a downtempa.”

Vstupné: 100 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace