DIVADELNÍ OPEN AIR

25. 07. 2021 19:00 hodin

Centrum Panorama - letní scéna

pohádka koncert

Divadelní putování po kraji Lužických hor. Návrat k tradici kočování z vesnice do vesnice se snahou o obnovení vesnické kultury a spolužití. Šest obcí, dvě divadelní loutková představení a jeden koncert. Pro malé, velké, místní i chalupáře, pro veselé i smutné, kteří potřebují rozveselit. Zkrátka pro všechny! Ve spolupráci s Drama Label.

Tisíc tuctů
Zlatá horečka na Aljašce byla jiná než ty ostatní. Kdo chtěl zlato, musel překonat chilkootský průsmyk, přežít několik lavin, neutopit se při plavbě do Dawsonu, nezmrznout v šedesátistupňových mrazech a prokopat se několika metry sněhu, ledu a zmrzlé půdy. Pustit se do takového podniku mohou jen úplní blázni nebo ti, které sžíralo vědomí, že svému životu něco dluží. Proč by se jinak vydávali na výpravu, z níž se jim z každých dvou investovaných dolarů vrátí jeden ve zlatě? Našli se však i tací, kteří nechtěli těžit zlato ze země, ale ze svých bližních.
Uvádí Plata Company.

Růženka
Pohádka s marionetami, s dětmi, s tóny i kresbami. Tradiční Růženka s klasickými loutkami v méně obvyklém podání. Láska i trny překoná, láska nad zlem zvítězí.
Loutková pohádka o růžovém království, ve kterém král s královnou čekají na miminko. A dlouhou chvíli krátí si sázením růží, stavěním hnízd pro čápy a vyhlížením. A pak! Pak vše běží, jak má a zámek usne na sto let. Dokud! Dokud se příběh růžového království nedoví jeden tajemný princ…
Uvádí Hana Strejčková.

Vstupné dobrovolné

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace