JAROSLAV SVĚCENÝ

11. 10. 2012 18:00 hodin

Aula VOŠ a SŠ Varnsdorf, Střelecká ul.

Galakoncert houslí a argentinského tanga Koncert houslisty Jaroslava Svěceného, na kterém zazní slavné italské, francouzské, německé a české housle čtyř století nejen ve skladbách L. van Beethovena, J. Masseneta, A. Dvořáka, J. Suka, B. Smetany, ale také v emotivní latinsko-americké hudbě světově proslulého A. Piazzolly. Jaroslava Svěceného bude na klavír doprovázet Václav Mácha.

Galakoncert houslí a argentinského tanga

Koncert houslisty Jaroslava Svěceného, na kterém zazní slavné italské, francouzské, německé a české housle čtyř století nejen ve skladbách L. van Beethovena, J. Masseneta, A. Dvořáka, J. Suka, B. Smetany, ale také v emotivní latinsko-americké hudbě světově proslulého A. Piazzolly. Jaroslava Svěceného bude na klavír doprovázet Václav Mácha. Budete si moci poslechnout a po koncertě prohlédnout nádherné mistrovské housle, na které ve 20.století hráli špičkoví houslisté. Součástí koncertu bude také autogramiáda.

Program koncertu

Ludwig van Beethoven - Sonáta G Dur op. 30 č. 3

Allegro assai

Tempo di Minuetto

Allegro vivace

Jules Massenet - Meditace Thais

Astor Piazolla - Historie tanga

***

Jaroslav Svěcený - Chrámová fantazie

Antonín Dvořák - Sonatina G Dur op. 100

Allegro risuloto

Larghetto

Scherzo. Vivace

Finale. Allegro

Josef Suk - Houslové sólo z pohádky Radúz a Mahulena

Bedřich Smetana - Z domoviny - duo g-moll

Skupina "K" i volně

Vstupné: 150 Kč, důchodci a studenti 80 Kč

VYPRODÁNO

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace