Nejbližší představení

Pátek
13.9. 2019

20:00 hod.


V Lidové zahradě

MINUS123MIN.


MANDAVA JAZZ 2019

Koncert legendární kapely ve Varnsdorfu! Spojení soulu, groove, jazzu, funky, world music a bravurní improvizace!

Koná se v rámci festivalu Mandava Jazz 2019.

vstupenky on line

Vstupné: 250 Kč


Sobota
14.9. 2019

14:00 hod.


Marktplatz, Žitava

OLD BOYS

 

MANDAVA JAZZ 2019

Koncert jazzové kapely. Šest vynikajících muzikantů z Děčína a Varnsdorfu bravurně přednese známé i méně známé jazzové skladby neworleánské scény.

Vstup volný


Úterý
1.10. 2019

19:00 hod.


Ve velkém sále divadla

PRACHY

Známá situační komedie Raye Cooneye, jejíž hrdinové se díky nečekanému nálezu kufříku plného peněz ocitnou v neuvěřitelném řetězci stále se vršících lží, úskoků, výmluv a dokonce i vydírání. Vidina bohatství rozmetá nejen poklidný život spořádaného manželského páru, ale vtáhne do hry i další aktéry.

Uvádí Divadlo Palace Praha.

Hrají: Ondřej Vetchý, Vanda Hybnerová, Richard Trsťan, Michal Novotný, Jiří Štrébl, Pavel Kikinčuk, Zdeněk Košata / Rudolf Slivka, Sabina Laurinová / Nela Boudová / Andrea Hoffmannová.

Představení sezóny 2018/2019, neplatí pro předplatitele 2019/2020.

vstupenky on line

Vstupné: 340, 330 a 310 Kč

Skupina "C" i volně
Sezóna 2018/2019


Středa
2.10. 2019

19:00 hod.


Ve velkém sále divadla

ZDENĚK IZER - NA PLNÝ COOLE

Zábavný pořad, ve kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Z. Izera. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené videoprojekcemi, nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky a světelnými efekty.

vstupenky on line

Vstupné: 270 Kč


Čtvrtek
3.10. 2019

16:00 hod.


Zámek Heinewalde

PILSNER JAZZBAND

 

MANDAVA JAZZ 2019

Koncert skupiny Pilsner Jazzband dodává zlatému věku jazzu a swingu nový lesk. Svůj repertoár bohatý na slavné skladby Duke Ellingtona, Glenn Millera nebo Elle Fitzgeraldové doplňuje o boogie-woogie, blues a latinsko-americký jazz.

Vstupné: 9 / 13 €


Pátek
4.10. 2019

20:00 hod.


Ve velkém sále divadla

OTTO HEJNIC TRIO

 

MANDAVA JAZZ 2019

Koncert jazzového tria.

Otto Hejnic Trio patří mezi nejoriginálnější jazzové formace česko-slovenské hudební scény a v letošním roce slaví deset let na scéně. Sestavu kapely tvoří kromě mistra bubeníka Otto Hejnice, virtuózní klavírista Ondřej Krajňák a neméně zdatný kontrabasista Josef Fečo, který pochází ze slavné romské muzikantské rodiny. V jejich skladbách je znát zralý rukopis, díky němuž na deskách i živých koncertech ožívá jazzová hudba v nových originálních, až experimentálních, ale hlavně velmi radostných, aranžích.

Vstupné: 200 Kč


Sobota
5.10. 2019

19:30 hod.


Kretzscham Niederoderwitz

GÜNTHER FISCHER BAND FEAT. LAURA FISCHER

 

MANDAVA JAZZ 2019

Günther Fischer je považován za výjimečného hudebníka a jednoho z největších německých skladatelů mezinárodního významu. Se svou kapelou patří mezi nejúspěšnější jazzové formace v Evropě. Společně s Manfredem Krugem, Uschi Brüning a Veronikou Fischer složil hudbu pro více než 200 celovečerních filmů a seriálů (např. "Solo Sunny"), pro muzikály a také pro divadlo. Na festivalu Mandava Jazz vystoupí se svou dcerou Laurou Fischer a představí výběr své celoživotní práce.

Vstupné: 24 / 28 €


Neděle
6.10. 2019

19:30 hod.


Kulturfabrik MEDA Mittelherwigsdorf

LUCIANA PIRES BAND

 

MANDAVA JAZZ 2019

Lucianu Pires považují za zázrak na brazilském jazzovém nebi. Její hudba vyjadřuje úctu k brazilské hudbě, jazzu a soulu, a společně se sametovou barvou jejího hlasu je zárukou velkého hudebního zážitku.

 

Vstupné: 9 / 13 €


Úterý
8.10. 2019

19:00 hod.


Ve velkém sále divadla

ŠÍRÁNÍ ČIRÉHO JASNÉHO DNE

Román „Všechna jitra světa“ byl napsán na začátku devadesátých let dvacátého století původně jako scénář ke stejnojmennému filmu. Až později ho Pascal Quignard přepracoval na literaturu. V inscenaci se setkávají dva barokní skladatelé, Monsieur de Sainte-Colombe a Marain Marais. Žák přichází za mistrem s prosbou o hudební lekci, která se postupně stává lekcí životní.

Obsazení: Maelane Auffray, Lucia Čižinská, Sebastian Jacques, Petr Kolman, Vratislav Šrámek, Mélusine de Pas.

Rezervace od:
1.9. 2019

Vstupné: 150 Kč

Skupina "Speciality" i volně


Středa
9.10. 2019

19:30 hod.


Na Kopečku Rumburk

HLASkontraBAS

 

MANDAVA JAZZ 2019

HLASkontraBAS je hudební projekt založený na dvou lidech a dvou nástrojích - ženském hlasu a kontrabasu. O zpěvačce Ridině Ahmed lze bez výhrad říci, že je originální vokální umělkyní, vyjadřující se komplexním hlasovým jazykem plným vrstveného vokálního proudu, ve kterém hlasivky nahrazují tradiční instrumentaci. (Ken Hunt, F Roots Magazine (UK)) Společně s kontrabasistou Petrem Tichým a s nástrojem Loopstation vytváří hudbu akusticky čistou, obnaženou a bez obvyklého vystlání dalšími doprovodnými nástroji.

Vstupné: 150 Kč


PŘEDPLATNÉ SKUPINY "C"

Páté představení předplatitelské skupiny "C" PRACHY bude uvedeno až v další sezóně – úterý 1. října od 19 hodin.

 ZDENĚK IZER - NA PLNÝ COOLE

1. června byl zahájen předprodej vstupenek na zábavný pořad Zdeňka Izera - Na plný coole.

Uvádíme 2. října od 19 hodin.ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE

V pondělí 19. srpna bude zahájen předprodej vstupenek na tato představení: -123 minut, Prachy, Čas pod psa a Čtyřlístek a talisman moci.


Kalendář představení

<  >

Zasílání novinek


Náhodná fotografie

Podporují nás

Autobusy Karlovy Vary

EU - Grand Reality

UNIQA

Euro Air

Pivovar Kocour

NOVÁ SÍŤ

S radostí

Kruh přátel muzea Varnsdorf

Centrum Panorama Varnsdorf

Město Varnsdorf