ČESKÉ SAXOFONOVÉ KVARTETO

07. 03. 2024 18:00 hodin

Ve velkém sále divadla

Od klasiky k jazzu. Koncert čtyř saxofonistů, které spojuje láska k nástroji plujícímu mezi žánry. Kvarteto tvoří hráči, kteří ovládají hru na všechny typy nejvíce užívaných saxofonů. Jejich společnou motivací je nejenom dlouhodobý zájem o saxofon, ale i o hru v komorním ansámblu podložený dlouholetými zkušenostmi v klasické i jazzové hudbě. V obsazení soprán, alt, tenor a baryton saxofon představují saxofony v často překvapivých aranžmá. Za svou několikaletou existenci odehrálo kvarteto stovky koncertů a představení po celé České republice. Vystupovalo, mimo jiné, ve Smetanově síni Obecního domu, Dvořákově síni Rudolfina, Zrcadlové kapli Klementina a dalších proslulých koncertních sálech.      

České saxofonové kvarteto tvoří: Roman Fojtíček – soprán, alt saxofon, Radim Kvasnica – alt, soprán saxofon, Otakar Martinovský – tenor saxofon, Michal Kostiuk – baryton saxofon .                                          

K i volně

Vstupné: 200Kč, děti, studenti a senioři 170 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace