JÍDELNÍ VŮZ

22. 01. 2025 19:00 hodin

Ve velkém sále divadla

komedie

Pozor! Ohlášená doba zpoždění se může změnit! Autorská komedie v rytmu jízdního řádu. Základní scenérie: jídelní vůz na trase Praha – Hamburg. Kulatá světla září nad bílými ubrusy. Uličkou mezi stoly se žene pan vrchní Peterka a roznáší čepované pivo. Od rána táhnoucí se flám, drobná snění osamělých cestujících i náhodné lásky… Co se všechno může stát v jídelním voze na trati mezi Prahou a Ústí nad Labem, jemuž vévodí neodolatelný vrchní v podání Jana Plouhara. Nejen pro šotouše!  Blázni do všeho okolo vlaků si samo sebou přijdou na své, bavit se ale budou i milovníci vtipných gagů, hlášek, originálního herectví, filozofování, poezie, a dokonce i tance! Jestli to bude vtipné? Inu, cena Komedie roku 2023 na 24. ročníku Grand Festivalu smíchu naznačuje, že rozhodně ano.

V režii Davida Šiktance hrají Jan Plouhar, Lukáš Černoch, Andrea Uhlík Berecková, Annette Nesvadbová, Klása Suchá, Adam Ernest, Filip Kaňkovský a Václav Knop.

Uvádí Činoherní studio Ústí nad Labem.

Upozorňujeme diváky, že představení obsahuje explicitní slovník a scény.

A i volně

Vstupné: 390, 380 a 360 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace