MAIK KRAHL QUARTETT

14. 10. 2023 19:00 hodin

Pivovar Kocour ve Varnsdorfu

jazz soul funk Mandava Jazz

Maik Krahl představuje současný vrchol německých jazzových trumpetistů své generace. Ve svých jedenatřiceti letech překvapivě působí jako suverénní veterán jazzové trubky. Žák „německého Cheta Bakera“ Tilla Brönnera se dopracoval k vlastnímu velmi výraznému soundu. Hudba jeho kvartetu je spontánní a syrová, nikdy ale neztrácí melodické kontury. Maik Krahl je hudebník s velkou budoucností kromě jiného i proto, že má jasnou vizi, což na koncertech nade vší pochybnost dokazuje. Maik Krahl – trubka, Constantine Kramer – piano, Reza Askari – baskytara, Fabian Rösch – bicí  

V první části koncertu vystoupí SCOTT IBEX TRIO. Američan Scott Ibex, který se před časem usadil v Česku, se propracoval k jedinečnému stylu hraní na kytaru. Žánrově se dokáže během koncertu přesunout od slide blues k reggae, psychedelickému bluegrassu nebo rocku až k akustickému folku.

Mandava Jazz

Vstupné: 250 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace