NA POSLEDNÍ CHVÍLI

09. 11. 2023 19:00 hodin

Ve velkém sále divadla

komedie

Anglická komedie, v níž povedený tatínek řeší velký malér, pochopitelně s anglickým humorem. Hedáte-li praštěnou komedii, u které se zcela uvolníte, pak je Na poslední chvíli sázka na jistotu… Londýnský taxikář John Brown si dvacet let tajně užívá života se dvěma manželkami. Povedený tatínek má s jednou syna Gavina a s druhou má dceru Vicki. Ti dva mladí se seznámí na internetu a chtějí se poznat osobně. Jejich otec se svým přítelem Stanleyem se jim v tom snaží narychlo a s vypětím všech sil zabránit. Výsledkem je veletok neuvěřitelných typicky cooneyovských zmatků a improvizací v duchu nejlepších tradic anglické komedie, které uspokojí každého – kromě Johna Browna – v tomto případě Václava Vydry, který tu exceluje v roli jakoby napsané přímo jemu na míru.  

Uvádí Agentura Harlekýn.

Hrají: Václav Vydra, Martin Zahálka/ Josef Carda, Daniel Kadlec/ Miroslav Sabadin, Vlasta Žehrová/ Kamila Špráchalová, Karolína Vágnerová/ Barbora Vágnerová, Jana Boušková/ Zuzana Slavíková, Miloslav Mejzlík/ Zdeněk Hruška

C i volně

Vstupné: 450, 440 a 420 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace