ODHALENÁ PRAVDA

14. 05. 2024 19:00 hodin

Ve velkém sále divadla

Dojemná komedie „The Naked Truth“ je příběhem pěti žen, které se setkávají ve vesnické tělocvičně, místním „kulturáku“, na kurzu pole dance. Ani jedna z nich netuší, co ji čeká, ale každá má svůj vlastní dobrý důvod naučit se tančit u tyče. Zvýšit si sebevědomí, získat nebo udržet si muže, vdát se, shodit pár kilogramů anebo se vydat za vytouženou kariérou. I přes nejrůznější dívčí třenice a neshody se ve chvíli, kdy se jedna z nich dozví krutou zprávu o svém zdravotním stavu, semknou a nově nabyté taneční zkušenosti využijí v benefici ve prospěch charitativního projektu. Je to hra o naději. Vyvolává smích a zároveň dojímá svou opravdovostí i odhalováním zákoutí ženských duší. Je to hra pro ženy, o ženách, ale by ji měli samozřejmě vidět i muži – pokud ovšem nemají strach, že objeví víc, než chtějí.  

Uvádí StageArt.

Hrají: Anna Stropnická/ Hana Kusnjerová, Anežka Rusevová, Natálie Tichánková/ Milada Vyhnálková, Hana Halberstadt, Pavla Vitázková a Gabriela Štefanová.

A i volně

Vstupné: 450, 440 a 420 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace