PARDON, PANE PREMIÉRE

04. 04. 2025 19:00 hodin

Ve velkém sále divadla

komedie

Sídlo premiéra na Downing Street 10 zasáhne rodinná bomba. Vláda Jejího Veličenstva je rozhodnuta naplnit volební slib a chystá se rázně zatočit se zábavním průmyslem a hazardem. Jenže má to jednu vadu – na šéfa vládního kabinetu George Venablese se valí skandál. Ze skříní na Downing Street 10 nevypadávají jen političtí kostlivci, ale i polonahé slečny. Sousto pro novináře, munice pro opozici, příležitost pro stranické odpůrce a k tomu všemu zvědavá manželka. Situace jako stvořená pro komediální žánr s pověstným anglickým humorem. Právě tuhle hru si dal Petr Nárožný jako "dárek" ke svým osmdesátinám. V roli britského premiéra je naprosto dokonalý, jako by mu byla napsána přímo na tělo.

Hrají: Petr Nárožný; Zuzana Slavíková; Ilona Svobodová; Jaromír Nosek / Jakub Štěpán / Martin Zahálka Jr.; Jan Čenský / Martin Zahálka, Máša Málková / Kateřina Sedláková-Pechová / Karolína Vágnerová; Karolína Vágnerová / Andrea Daňková / Jiřina Daňhelová 

Uvádí Agentura Harlekýn.

C i volně

Vstupné: 490, 480 a 460 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace