PETR ŠPAČEK A BAND

26. 04. 2024 19:00 hodin

Ve velkém sále divadla

koncert

Přijďte zažít pohodový violoncellový koncert Petra Špačka a jeho bandu!!! S novým rokem 2024 přichází do programu jak nové písně, tak vylepšené aranže.   Nejoblíbenější hity jako Bohemian Rhapsody, Hallelujah, Viva la Vida nebo písně z filmu "A Star Is Born" v programu samozřejmě zůstávají, doplní je písně např. z filmu La La Land nebo od kapely Imagine Dragons a další.   

Petr Špaček vystudoval violoncello na jedné z nejprestižnějších amerických hudebních univerzit - New England Conservatory v Bostonu. Vyhrál soutěž Českého rozhlasu a jako sólista koncertoval už téměř se všemi českými orchestry. V září 2021 naplno odstartoval sólovou dráhu vyprodaným pražským Rudolfinem. Od té doby se velmi rychle se dostal do povědomí široké veřejnosti svými populárními koncerty doprovázenými humornými průpovídkami. Koncerty mají v sobě originalitu, náboj, veselost a nevšední atmosféru. Přijďte to zažít na vlastní kůži!!!
 
Délka koncertu: 120 minut včetně přestávky
Vstupenky je možné zakoupit online na Ticketportal.cz i v hotovosti ve všech pobočkách Tipsport.
https://www.ticketportal.cz/event/PETR-SPACEK-band--152392

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace