VINOHRANÍ

02. 09. 2023 15:00 hodin

Park u divadla

Z Vinohraní pořádaného varnsdorfskou Pijánofkou se pomaličku začíná stávat příjemná zářijová tradice. A protože, jak říkají naši sousedé „einmal ist keinmal“, zveme vás upřímně na druhý ročník téhle slavnosti pěkného vína a dobré muziky. Tentokrát proběhne v parku před divadlem a slibuje být opravdu dobrou zábavou. No jenom posuďte sami: Vyhrávat bude skvělá Cimbálová muzika Jožky Šťastného ze Strážnice. Báječná parta mladých a ještě ke všemu pohledných muzikantů ve složení: prim Josef Šťastný, terc Filip Gajda, obligát Michal Fojtík, klarinet Robert Chytil, cimbál Vojtěch Šťastný, kontra Martin Šebesta a Marek Tyllich, kontrabas Matyáš Sečkař. Vystoupení autentické moravské cimbálovky doplní stejně autentický varnsdorfský pěvecký sbor Náhodou, který vážně není nutné představovat.  

No a k tomu samozřejmě pěkná vína od dvanácti vinařství z Moravy i z Čech s profesionální prezentací, škola „sabráže“, prodej vybraných holandských sýrů, voňavé pečivo, samo sebou i stánky s dobrým jídlem z Lidovky a ze Střelnice… prostě odpoledne jako víno, které se ještě ke všemu protáhne až do pozdního večera. Pokud si s sebou navíc vezmete deku, můžete si tu udělat příjemný rodinný piknik a třeba si i opéct buřty. Začíná se ve tři, ale potáhneme to třeba až do deseti. Tak si přijďte užít víno, ženy (i muže) a zpěv!

Vstup volný

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace