ZAVŘI OČI, MAXI!

18. 12. 2024 19:00 hodin

Ve velkém sále divadla

muzikál

Nový český muzikál je postaven na písničkách divadla Semafor i na produkci jiných souborů a autorů. Přenese nás do doby, kdy v české společnosti docházelo k uvolnění, kdy se zdálo, že všechno bude lepší, kdy v Praze koncertoval Louis Armstrong, kdy bujela malá divadla – jednoduše řečeno, do poloviny šedesátých let. Příběh i inscenace samotná jsou velmi, ale opravdu velmi volně inspirovány slavným filmem Martina Friče Kristián přeneseným právě do doby, kdy písničky Jiřího Šlitra a Jiřího Suchého znamenaly vydatnou krevní transfúzi do žil celé jedné generace.                                                                                          

Hraje Orchestr divadla Semafor pod vedením Jiřího J. N. Svobody, tančí baletní skupina Vladimíra Gončarova, zpívá vokální skupina Grapollo. V režii Filipa Nuckollse hrají, zpívají a tančí Roman Zach, Linda Rybová, Jolana Smyčková, Petr Lüftner Petr Matuszek Ester Králová Eliška Lüftnerová, Tereza Cromwel a Fabiana Bytyqi.    

Uvádí Agentura MONIA Ústí nad Labem.                                       

A i volně

Vstupné: 490, 480 a 460 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace