Nabídka předplatného na programy Městského divadla Varnsdorf

 

Předplatné prodáváme již od 1. června 2018.

 

Předplatitelé mají svá dosavadní místa blokována do konce srpna. Poté budou místa poskytnuta ostatním zájemcům o předplatné.

 

Víte, jaké výhody Vám nabízí naše předplatné?

  • zajišťuje Vám Vaše stálé místo v hledišti
  • šetříte na finančně zvýhodněném vstupném
  • přivádí Vás pravidelně do milé společnosti předplatitelů
  • můžete být až domů včas informování o pořadech divadla - podle vašeho výběru buď letáčkem (za poštovné), nebo e-mailovými zprávami (zdarma)
  • mimovarnsdorfští předplatitelé skupiny "A" mohou využít autobusové divadelní svozy

Divadelní sezona 2018 - 2019

Předplatné skupiny "A"
(začátky v 19.00 hodin) nabídne 8 divadelních večerů

 

Sabina Krátká - CRY BABY CRY

Uvádí Švandovo divadlo Praha

Divadelně zrychlený kurz life coachingu, na kterém se pět žen pokusí zjistit, jak by měly změnit své životy. Může nás ale někdo naučit, jak žít, jak být šťastný? Toť otázka!

Hrají: Michal Dlouhý, Klára Cibulková, Kristýna Frejová, Petra Hřebíčková / Bohdana Pavlíková, Réka Derzsi / Eva Vrbková a Blanka Popková.

 

Lenka Smrčková & Pavel Khek - DEBURAU

Uvádí Městské divadlo Mladá Boleslav

Životní příběh nejslavnějšího mima s českými kořeny. Jean Gaspard Deburau, muž, který rozdával smích a štěstí. Sám však zůstával smutným králem ticha.

Hrají: Radim Madeja, Svatava Milková, Malvína Pachlová, Milan Ligač, Petr Prokeš, Ivo Theimer, Lucie Matoušková, Oldřich Vízner a další.

 

Adolph Charles Adam - GISELLE

Uvádí Severočeské divadlo opery a baletu Ústí nad Labem

Slavný romantický balet podle námětu německého básníka Heinricha Heineho, jehož děj stojí na kontrastu lidského a nadpřirozeného světa. Příběh venkovské dívky, která zemře v zoufalství z nešťastné lásky a její duše se poté promění ve vílu.  Balet je provázen hudbou A. Ch. Adama, plnou nádherných tanečních melodií.

 

LOV

Uvádí Bratři v tricku a Holektiv

Rozverná pohybová humoreska inspirovaná lovem a loveckými rituály. Představení se žánrově pohybuje mezi novým cirkusem, tancem a divadlem, a proto v něm nechybí úchvatné akrobatické kusy, laní pohyby a černý humor.

Hrají: Andrea Vykysalá, Karolína Křížková, Eva Stará, Adam Jarchovský a Václav Jelínek

 

Vasilij Sigarev - DETEKTOR LŽI

Uvádí Divadelní soubor Kašpar Praha

Komedie o škodlivosti pravdy z pera známého současného ruského autora. Aby se Naděžda dozvěděla, kde její manžel schoval peníze, pozve domů hypnotizéra. Manžel však v „transu“ sdělí i svá další tajemství a začnou se dít věci... 

Hrají: Eva Elsnerová, Adrian Jastraban, Michal Kern nebo Matouš Ruml.

 

Michaela Doleželová, Roman Vencl - ANI ZA MILION!

Uvádí Divadlo v Rytířské Praha

Detektivní komedie z atraktivního a netradičního prostředí přímořského majáku. Jacqueline a Lambert jsou navěky spojeni tajemstvím, jenže – všechno je jinak, než se zdá. Každá lež je pravdou, každá pravda lží a jisté je pouze to, že pod rouškou humoru se skrývá vrah...

Hrají: Jiří Langmajer a Adéla Gondíková.

 

 Anthony Horowitz - MINDGAME – Líbezné vyhlídky

Uvádí StageArt.cz Brno

Hra tajemná jako skládačka puzzle a s humorem černým jako pohřební vůz.Když se Mark Styler, autor „zaručeně pravdivých“ detektivních románů, pokouší získat rozhovor s Eastermanem – známým sériovým vrahem – nemá ani ponětí do čeho se pouští. Nic totiž není takové, jak se zdá… 

Hrají: Miroslav Etzler, Petr Halberstadt a Gabriela Míčová nebo Markéta Plánková.

 

Sean O´Casey, Jiří Krejčík - PENSION PRO SVOBODNÉ PÁNY

Uvádí Divadlo Palace Praha

Divadelní aktovka Seana O´Caseyho „Bedtime Story“ ve slavné úpravě Jiřího Krejčíka. Komedie odehrávající se v pokoji jednoho penzionu, kam si nájemník přivede slečnu, čímž poruší upjaté předpisy domovního řádu...

Hrají: Patrik Děrgel, Marie Doležalová / Anna Fialová, Lukáš Příkazký, Kateřina Pindejová, Václav Liška / Zdeněk Velen, Petr Miklovič a další.
 

Autobusové svozy skupiny "A" - viz Svozy


Předplatné skupiny "B"

neděle v 15:00 hodin - pohádky pro rodiče  s dětmi

 

Karel Čapek - DÁŠEŇKA ČILI ŽIVOT ŠTĚNĚTE

Uvádí Divadlo Scéna Zlín

Pohádka o nezbedném štěněti Dášeňce. Hlavní hrdinka je drsnosrstý foxteriér "trápí" nejen svou maminku Iris, nýbrž i svého páníčka.

 

Václav Čtvrtek - PŘÍHODY VODNÍKA ČESÍLKA

Uvádí Divadlo D5 Praha

Veselý pohádkový příběh o dobromyslném vodníkovi Česílkovi, který žije se svým kaprem osmikiláčem v rybníčku v lukách pod Jičínem. A právě na kapra dostane zálusk jičínský knížepán…

 

HLÍDALI JSME JEŽÍŠKA

Uvádí Divadlo Na větvi

Tradiční vánoční příběh netradičním pohledem – očima Oslíka a Volka. Snad každý slyšel ten známý příběh o narození Ježíška. Jenomže lidé toho napovídají! O tom, co se přihodilo v městě Betlémě, tentokrát vyprávějí zvířátka, která u toho skutečně byla. A to dokonce i ve chvílích, kdy se Josef s Marií nekoukali. Veselá vánoční pohádka pro děti od 3 let a všechny, kdo ještě věří na Ježíška!

 

NA KOUZELNÉM PALOUČKU

Uvádí Loudadlo Praha

Loutková revue z kouzelného paloučku. Těší se na vás tančící slunečnice, kamarádi žabáci Kvik a Kvak a neodolatelný „šoumen“ myšák Kiko! A všichni se vám předvenou v plné parádě! Navštívíte také rybičky pod hladinou, proletíte se s papírovými draky a na palouček zavítají i kamarádi Jů a Hele.

 

POUTNÍCI PO HVĚZDÁCH

Uvádí Hana Strejčková & kol./ FysioART a Městské divadlo Varnsdorf

Kouzelný příběh pro všechny malé i velké děti a jejich (pra)rodiče o přáních, snech, touze a nadšení, o nitkách, cestách a prosbách.  Poutníky po hvězdách jsou všichni, kdo se nebojí vystoupat ke hvězdám, aby dosáhli na své sny. Interaktivní, multimediální představení s mezinárodním obsazením. 

 


Předplatné skupiny "C"

začátky v 19:00 hodin - 5 komedií s atraktivním obsazením

 

Rob Becker - CAVEMAN

Slavná one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou. O rozdílech mezi námi. O lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

Hraje: Honza Holík nebo Jakub Slach

 

Neil Simon - VĚZEŇ NA DRUHÉ AVENUE

Uvádí Agentura Harlekýn Praha

Úžasně vtipná slavná komedie o životě manželů Edny a Mela Edisonových, třech sestrách a jednom bratrovi. Všichni jsme zajatci a vězni, neboť jsme zhýčkaní civilizací, jenže ocitnout se pod mostem je už přece jen poněkud nepohodlné. Ne každý se však dokážeme zbláznit s takovou dávkou humoru, ironie a sarkasmu jako naši hrdinové. 

Hrají: Simona Stašová, Kamil Halbich, Vasil Fridrich, Veronika Jeníková, Zuzana Mixová, Helena Karochová a Magda Weigertová.

 

Ray Cooney - PRACHY!!!

Uvádí Divadlo Palace Praha

Známá situační komedie, jejíž hrdinové se díky nečekanému nálezu kufříku plného peněz ocitnou v neuvěřitelném řetězci stále se vršících lží, úskoků, výmluv a dokonce i vydírání. Vidina bohatství rozmetá nejen poklidný život spořádaného manželského páru, ale vtáhne do hry i další aktéry. 

Hrají: Ondřej Vetchý, Vanda Hybnerová, Richard Trsťan, Michal Novotný, Jiří Štrébl, Pavel Kikinčuk, Zdeněk Košata / Rudolf Slivka, Sabina Laurinová / Nela Boudová / Andrea Hoffmannová.

 

Francis Veber - DRAHÁ LEGRACE

Uvádí Agentura Harlekýn Praha

Brilantní hra volně navazující na Veberova slavného Blbce k večeři. Zoufalý Francois Pignon je už dlouho nezaměstnaný a v bance nemá ani vindru. Aby se zachránil a ukázal všem, že ještě existuje, pošle na sebe daňovou kontrolu. Pod heslem „každý, kdo něco skrývá, je zajímavý a když jde o peníze, je ještě zajímavější“ se kolem něho strhne série neuvěřitelných situací a stane se dokonce neodolatelným pro ženy!

Hrají: Josef Carda / Pavel Kikinčuk, Jan Šťastný / Jan Čenský, Martin Zahálka, Eva Čížkovská, Vlasta Žehrová / Kamila Špráchalová, Barbora Šťastná Petrová, Ladislav Županič / Miloslav Mejzlík

 

William Shakespeare - MNOHO POVYKU PRO NIC

Uvádí Divadlo Bez zábradlí Praha

Originální nastudování Shakespearovy komedie o lásce a milostných útrapách se odehrává v Anglii během druhé světové války. V improvizovaném rozhlasovém studiu uspořádá skupina dobrovolníků – piloti a ženy Spojenecké armády (kromě Britů to byli Američané, Australani i Čechoslováci), živé vysílání hry “Mnoho povyku pro nic”, s cílem podpořit morálku mužů na frontě.

Hrají: Lucie Benešová, Roman Zach, Karel Heřmánek jr. / Štěpán Benoni, Nikol Kouklová / Vanda Chaloupková / Anna Stropnická, Veronika Žilková, Petr Pospíchal, Martin Zbrožek/Tomáš Havlínek, Dana Morávková, Anežka Rusevová / Kristina Sitková, Zdeněk Dušek, Valéria Vasiĺová.

 


Předplatné skupiny "D"

začátky v 9:30 hodin a ve 14:00 hodin - 5 pohádkových programů pro školky, družiny i ostatní zájemce

 

Božena Němcová - PYŠNÁ PRINCEZNA

Uvádí Divadelní společnost Julie Jurištové

Pohádka s písničkami. V Půlnočním království žije pyšná princezna Krasomila. Když odmítne ruku krále Miroslava, vydá se zhrzený nápadník v přestrojení za zahradníka do jejího království, vypěstuje zpívající květinu a hledá si cestu k srdci pyšné princezny.

 

Rudolf Čechura, Jiří Šalamoun - PŘÍHODY MAXIPSA FÍKA

Uvádí Divadlo Krapet Praha

Představení plné příhod přerostlého, mluvícího a inteligentního psa Fíka a holčičky Áji.

 

VELKÁ DOBRODRUŽSTVÍ MALÉHO BROUKA

Uvádí Divadlo Za2

Výpravná pohádka s písničkami. Hlavní hrdina Střevlík Pepa žije na louce u Černého lesa se svým nejlepším přítelem zlatohlávkem Jardou. Jednoho dne se vydají hledat to pravé štěstí. A vy se od této chvíle můžete stát svědky jejich vzrušujícího putování.

 

O STRAŠIDELNÉM NÁDRAŽÍ

Uvádí Divadlo Láryfáry Praha

Pohádka plná písniček, strašení a kouzel nás zavede na malé vlakové nádraží v městečku Planá. Na tomto úplně obyčejném místě, které spravuje přednosta stanice Bedřich Růžička, se dějí naprosto záhadné věci! A tak se městečku začalo říkat – Strašidelná Planá, a lidé se nádraží vyhýbají.

 

Zdeněk Kozák - ČESKÝ HONZA

Uvádí Divadlo pohádek Praha

Pohádka s písničkami o chudém chlapci Honzovi, který svou chytrostí a statečností ke štěstí přijde. Honza vysvobodí začarovaný mlýn od dvou čertů, přemůže draka, napraví pyšnou princeznu a lstivého krále potrestá dlouhým nosem. 

 


Předplatné skupiny "K" - Hudební setkání

5 koncertních programů, zpravidla od 18 hodin v aule školy ve Střelecké ul.

 

YUKIKO KINJO

Recitál výjimečné japonské sopranistky Yukiko Kinjo, působící již řadu let jako sólistka Národního divadla Praha a také jako častý host dalších operních scén. Vystoupí s klavírním doprovodem Petra Smetáčka.


ARIONAS

Arionas tvoří tři hudebníci:Martha Elefteriadu (zpěv), perský zpěvák Shahab Tolouie (zpěv, kytara, perský setár) a Stanislav Barek (kytara). Skupina je založena na spojení vynikajících hlasů Marthy Elefteriadu a Shahaba Tolouie, v jejichž barvách se odráží exotický původ protagonistů. V řeckých, perských a španělských písních vytvářejí tyto dvojhlasy neopakovatelně expresivní výraz. Zpěv je doprovázen citlivými aranžmá dvou kytar.

 

EPOQUE QUARTET & MAREK NOVOTNÝ

V tomto projektu Marek Novotný spojil síly s fantastickým smyčcovým kvartetem „Epoque Quartet“, celosvětově vyhlášeným souborem, který vyniká jak ojedinělou schopností interpretace jazzových a experimentálních kompozic, tak i děl starých mistrů. A k výjimečné spolupráci přizval tentokrát hvězdy české jazzové scény Adama Tvrdého (kytara) a Ondřeje Štajnochra (kontrabas). Pestrobarevná fúze jazzu, vážné hudby s prvky impresionismu, latinsko-americké hudby, folkloru a šansonu si bere ze všech zmíněných žánrů jen to nejlepší, a vytváří tak hudební tvar, který vám připraví hluboký kulturní zážitek plný humorných, strhujících i dojemných chvil.

 

MARKÉTA BUREŠOVÁ - Šansonový recitál

Koncert šansoniérky Markéty Burešové s klavírním doprovodem Petry Bílkové. Posluchači M. Burešovou oceňují pro její nezaměnitelnou, hluboko posazenou barvu hlasu, uhrančivý a přesto jemný, citlivý projev a blízký osobní kontakt s publikem. Spolu s pianistkou P. Bílkovou se šansonu věnují již deset let a mají za sebou desítky koncertů po celé České republice i v zahraničí. V jejich repertoáru najdete jak písně autorské, tak i světoznámé melodie v češtině, angličtině i francouzštině.

 

MICHAL MÜLLER & JAN HEINKE

Společný koncert českého hudebníka Michala Müllera (citery, zpěv) a německého multiinstrumentalisty Jana Heinkeho (stahlcello, alikvotní zpěv, roh). V jejich podání zazní vlastní úpravy lidové a soudobé hudby a také improvizace. 

  


Předplatné skupiny "Speciality"

5 představení - začátky v 19 hodin


ŘEKL BYCH NĚJAKEJ VTIP A PAK BYCH UMŘEL SMÍCHY

Uvádí Naivní divadlo Liberec

V komedii určené čerstvým „náctiletým“ i jejich rodičům pátrá skupina dospělých po ztracených dětech. Na kloub útěku svých ratolestí se snaží přijít v poradně u psychologa, který s jejich dětmi před časem absolvoval vědecký výzkum. Brzy se ukáže, že stopy vedou ze světa reálného do světa virtuálního.

 

ROŠTĚNKY U TIFFANYHO

Uvádí Anička a letadýlko

Představte si, že existuje nejúžasnější top dámský magazín She. Jeho šéfredaktorka, bájná a úžasná Vanessa, vypisuje soutěž o nejdojemnější dopis měsíce. Tři výherkyně, bývalá úzkostná vícemiss Gabriela, aktivistka liliputánka Šárka a zavalitá trafikantka z Moravy Marie, se chystají na výlet do New Yorku. A že nejsou žádné troškařky, tak rovnou k Tiffanymu. Kdo netouží, nežije, aneb kdo jsi bez viny, hoď diamantem. 

Hrají: Martina Krátká, Marie Fasorová, Štěpánka Pencová, Jana Kozubková, Anna Duchaňová a Kaktus.

 

KEEP CALM

Uvádí Ufftenživot

Inscenace o dvou jedincích v nekonečném příběhu. Mozaika složená z monologů, asociativního pohybu, loutkohry, videa, přednášky nebo rapu. Keep Calm čerpá z literatury, historie, kulturních stereotypů, internetu, z každodenní skutečnosti, která nás obklopuje. Dva performeři, každý sám a přitom spolu, zvou diváky, aby s nimi sdíleli pocity, které jim  nejsou zdaleka neznámé. Každopádně #sranda musí bejt. 

Účinkují: Sára Arnstein a Jiří Šimek.

 

ŠVIHLA

Taneční představení Švihla dokazuje, že skákání přes švihadlo není jen dětská hra; symbolizuje ambici, touhu po výkonu, snahu o sebezdokonalování. „Přeskakuješ sám sebe, překračuješ své hranice, nebo jsi naopak uvězněn v opakujícím se kruhu, ze kterého nelze vystoupit“

Účinkuje: Tereza Hradílková.

 

EVERYWHEN

Uvádí BOD.Y o.z.

Intermediální performance pojednávající o neustálé rotaci dějin.  Everywhen krouží kolem dvojí roviny života – osobní a společenské. Staví do ostrého kontrastu obraz láskyplného, jemného a dobrotivého osobního života a realitu zapojení jedince do společnosti, která může být často zlověstná a nenávistná. Jedinečné představení plné autorské hudby, pohybu a originální 3D animace. 

Účinkují: Soňa Ferienčíková, Mária Júdová a Alexandra Timpau.

 


 

 


Ceny předplatného platné v sezoně 2018-2019

předplatné zahrnuje ve skupině "A" 8 představení, ve všech ostatních skupinách 5 představení

cenová
skupina
skupina
"A"
skupina
"B"
skupina
"C"
skupina
"D"
skupina
"K"
skupina
"Speciality"
 
I. cenová skupina
1.-10. řada přízemí
1. řada balkón lóže
1 800 Kč 280 Kč 1 250 Kč 200 Kč 550 Kč
žáci, studenti a
důchodci 450 Kč
500 Kč  
II. cenová skupina
11.-17. řada přízemí
2.-5. řada balkón
1 720Kč 280 Kč 1 200 Kč 200 Kč
III. cenová skupina
18.-21. řada přízemí
1 560 Kč 280 Kč 1 100 Kč 200 Kč

(V případě dokoupení předplatného v průběhu sezóny se odehraná představení odpočítávají.)

SLAVNOSTI MĚSTA VARNSDORF

V pondělí 8. dubna byl zahájen předprodej vstupenek na Slavnosti města Varnsdorf.

Vstupné: v předprodeji 100 Kč, děti do 140 cm 10 Kč

Na místě 150 Kč, děti do 140 cm 10 KčZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE

V pondělí 1. dubna byl zahájen předprodej vstupenek na tato představení: Keep Calm, Giselle, Markéta Burešová - Šansonový recitál a Vězeň na Druhé avenue.


Kalendář představení

<  >

Zasílání novinek


Náhodná fotografie

Podporují nás

Autobusy Karlovy Vary

EU - Grand Reality

UNIQA

Euro Air

Pivovar Kocour

NOVÁ SÍŤ

S radostí

Kruh přátel muzea Varnsdorf

Centrum Panorama Varnsdorf

Město Varnsdorf