Předplatné

Nabídka předplatného na programy Městského divadla Varnsdorf

Ceny předplatného | Předplatné skupiny: "A" | "B" | "C" | "D"| "K"

 

Předplatné prodáváme již od 1. června 2016.

 

Předplatitelé mají svá dosavadní místa blokována do konce srpna. Poté budou místa poskytnuta ostatním zájemcům o předplatné.

 

Víte, jaké výhody Vám nabízí naše předplatné?

  • zajišťuje Vám Vaše stálé místo v hledišti
  • šetříte na finančně zvýhodněném vstupném
  • přivádí Vás pravidelně do milé společnosti předplatitelů
  • můžete být až domů včas informování o pořadech divadla - podle vašeho výběru buď letáčkem (za poštovné), nebo e-mailovými zprávami (zdarma)
  • mimovarnsdorfští předplatitelé skupiny "A" mohou využít autobusové divadelní svozy

Divadelní sezona 2016 - 2017

Předplatné skupiny "A"
(začátky v 19.00 hodin) nabídne 8 divadelních večerů

 

John Murrell - BOŽSKÁ SARAH

Divadlo Kalich Praha

Komorní komediálně laděná hra o slavné herečce Sarah Bernhardtové, která se na sklonku svého života pokouší dát dohromady svoji bibliografii za pomoci svého tajemníka Georgea Pitoua. Groteskní i jímavé rozhovory již nemohoucí herečky s tajemníkem, který trpělivě snáší její rozmary a hašteřivost, otevírají nejen poutavý pohled na svět přelomu 19. a 20. století, ale především do osamělé duše velké osobnosti světového divadla...  Hrají: Iva Janžurová, Kryštof Hádek / Igor Orozovič.

 

Božena Němcová - NEUMÍM JINAK NEŽ LÁSKOU

Divadlo Viola Praha

Představení popisuje život české spisovatelky Boženy Němcové. Mapuje její city, emoce, její duši a podává svědectví o nenaplněné lásce. Lehce v pozadí plyne pak zbytek jejího života, chudoba, starosti o děti, nemoc. Hrají: Tatiana Vilhelmová, Aleš Procházka a Tomáš Pavelka.

 

Pavel Khek & Lenka Smrčková - CHAPLIN

Městské divadlo Mladá Boleslav

Inscenace o životních osudech komika Charlese Spencera Chaplina, jehož spletité životní cesty zároveň odkazují na pohnuté osudy 20. století. Nahlédneme do Chaplinova soukromí, v němž dominuje několik zkrachovalých manželství, hluboký cit k nemocné matce,  ale také pronásledování amerických úřadů, i obvinění ze spolupráce s komunisty. Hrají: Matouš Ruml, Petr Prokeš, Lucie Matoušková, Svatava Milková, Petr Mikeska a další.

 

René Fallet - ZELŇAČKA

Agentura Familie Praha

Francouzská komedie podle slavné knihy a ještě slavnějšího filmu. Na dvorek dvou francouzských penzistů se snese létající talíř s mimozemšťanem. Odehrává se zde příběh o prostých lidských věcech, které teprve v kontaktu s mimozemskou civilizací nabývají skutečného významu. Hrají: Oldřich Vízner, Otakar Brousek ml., Vojtěch Záveský, Barbora Jánová a Jan Szymik.

 

Petr Malásek, Libor Vaculík - NĚKDO TO RÁD …

Severočeské divadlo Ústí nad Labem

Taneční představení inspirované slavným americkým filmem B. Wildera Někdo to rád horké. Děj  je přenesen z prostředí dívčí kapely do tanečních sálů. Diváci mají příležitost nechat se unášet barvitým příběhem plným humoru, překvapivých gagů i pohybového šarmu. Autorem hudby je Petr Malásek a choreografie Libor Vaculík.

 

Gene Brewer - K-PAX, SVĚT PODLE PROTA

StageArtCz Brno

Divadelní hra poetickým způsobem a laskavým humorem pojmenovává globální neduhy naší společnosti. Do moderní psychiatrické léčebny je přijat záhadný pacient, který o sobě tvrdí, že je mimozemšťan z planety K-PAX. Jeho pobyt na psychiatrii obrátí naruby nejen životy všech spolupacientů, ale i zdravotního personálu, včetně ošetřujícího lékaře, který se snaží odhalit pravou totožnost záhadného cizince. Hrají: Radim Fiala, Markéta Plánková / Marika Procházková, Petr Halberstadt, Petr Bláha, Michal Bumbálek a další.

 

David Mamet - LISTOPAD

Městská divadla pražská – Divadlo ABC Praha

Tato politická fraška nás zavede do Bílého domu, kde se fiktivní americký prezident Charles Smith připravuje na novou prezidentskou volbu, ve které jsou ovšem jeho šance na znovuzvolení „stejně nízké jako Ghándího cholesterol“. Nehodlá se však vzdát bez boje a svou chystanou kampaň opře o novou interpretaci oslav Dne díkůvzdání, která by mu měla získat patřičný kapitál od „zainteresovaných“ kruhů. Na scénu tak přicházejí krocani, moderní indiánský náčelník a také prezidentova výstřední autorka projevů, která si z Číny přiveze nejen adoptované miminko, ale i ptačí chřipku. Hrají: Michal Dlouhý, Jiří Hána, Jaroslav Vlach, Lenka Zbranková a Zdeněk Vencl.

 

Lutz Hübner, Michal Kotrouš, Thomas Zielinski - ÚČA MUSÍ PRYČ

Divadlo Verze Praha

Hořká komedie se odehrává v 5. třídě základní školy, kde se sešlo pět rodičů a očekávají třídní učitelku svých dětí. V prvním pololetí se totiž rapidně zhoršily jejich známky. Kdo nese zodpovědnost? Samozřejmě učitelka! Pět rodičů, pět rozdílných charakterů - zatrpklý nezaměstnaný, který je neustále za zadkem své dceři, ambiciózní ranařka, nerozhodná intelektuálka a manželský pár v krizi … Hrají: Linda Rybová, Kateřina Winterová, Jana Janěková ml., David Prachař, Igor Chmela a Petra Špalková.

 

Autobusové svozy skupiny "A" - viz Svozy


Předplatné skupiny "B"
(začátky v 15:00 hod., vždy v neděli) zve rodiče s dětmi na pět nedělních pohádek

 

POHÁDKA Z PAŘEZOVÉ CHALOUPKY KŘEMÍLKA A VOCHOMŮRKY

Divadlo Scéna Zlín

V pařezové chaloupce na pasece žijí dva skřítkové. Křemílek, je ten vyšší a hubený, Vochomůrka, vypadá spíše jako kulička. Někdy se jim tak úplně nedaří, ale nakonec si vždy vědí se vším rady a zdaří se jim i spousta užitečných věcí. Veselá pohádka plná hravosti, humoru a písniček.

 

O LÍNÝCH ČERTECH

Divadlo “M“ Duchcov

Hudební pohádka o dvou čertech, které Lucifer pro jejich lenost vyhnal z pekla sloužit na zem. Po čase na ně poslali kontrolu, jestli se již  napravili a  jestli už nastřádali nějaké dušičky. Jak se jim to povedlo, uvidíte v této pohádce. 

 

MRAZÍK

Docela velké divadlo Litvínov

Činoherní pohádka Jany a Jurije Galinových na motivy proslulého filmu o pracovité Nastěnce, statečném, ale samolibém Ivanovi, a lásce, která si poradí se zlou macechou stejně jako s kouzlem berly mrazilky. 

 

PRINCOVÉ JSOU NA DRAKA

Divadlo pohádek Praha a Divadlo F. X. Šaldy Liberec

Příběh smutné princezny Lenky a krále, který si neumí poradit ani s vládnutím ani s drakem. Pohádkový muzikál, kde se malí i velcí diváci mohou přenést do bláznivého světa a s chutí si poslechnout a třeba i společně zazpívat známé a přesto neotřelé písničky Uhlíře a Svěráka.

 

PŘÍHODY VČELÍCH MEDVÍDKŮ

Divadlo Krapet Praha

Čmelda a Brumda jsou malí čmeláčci, které známe z televizního večerníčku. V pohádce zažívají dobrodružství uprostřed rozkvetlé louky, kde se učí nejen létat a sbírat sladký medový prášek, ale také překonávat nástrahy lučního světa. Uvádí Divadlo Krapet Praha.

 


Předplatné skupiny "C"
(začátky v 19:00 hod.) zve příznivce zábavného divadelního žánru na pět představení s atraktivním obsazením

 

Vratislav Blažek, Zdeněk Podskalský, Evžen Illín a Vlastimil Hála - SVĚTÁCI

Divadelní společnost Háta Praha

Parta tří fasádníků od Velhartic pracuje v Praze, v zářivém a velikém městě plném lákadel, zábavy a bujarého nočního života. Jejich první návštěva luxusního podniku se nevydaří, rozhodnou se tedy vzdělat a doufají, že si napříště v takovémto „lepším podniku“ zaslouží společnost dam na úrovni. Odevzdají se tedy do rukou zkušeného vychovatele, emeritního profesora tance a společenské výchovy. Koho by ale napadlo, že nakonec natrefí na trojici podobně „dobře vyškolených“ lehkých dam? Hrají: Viktor Limr / Lumír Olšovský / Filip Tomsa, Aleš Háma / Martin Zounar, Mahulena Bočanová / Adéla Gondíková, Vlasta Žehrová / Olga Želenská a další.

 

Sébastien Thiéry - ZAČÍNÁME KONČIT

Divadlo Kalich Praha

Populární komedie uznávaného francouzského autora a komika, která výstižně vypráví o vztazích mezi muži a ženami, o plynutí času, strachu ze stárnutí a ošklivosti, o (ne)schopnosti být spolu. Hlavní představitelka ztvárňuje nejen atraktivní zralou ženu, ale zároveň i ženu tak, jak ji vidí její manžel, který je přesvědčený, že jeho manželka v poslední době příliš rychle stárne. Ale možná je za jejich manželským odcizením i něco docela jiného... Hrají: Barbora Hrzánová, Radek Holub, Radek Zima, Jana Jiskrová / Miluše Hradská / Johanna Tesařová.

 

Michael Frayn - BEZ ROUCHA ANEB JEŠTĚ JEDNOU ZEZADU

Divadlo Bez zábradlí Praha

Komedie světoznámého dramatika Michaela Frayna vypráví o tom, že herecký chlebíček, přestože je mnohokrát tvrdý, může být i velká legrace. Čeká nás pohled do divadelního zákulisí těsně před premiérou – a to zepředu i zezadu. Hrají: Jana Švandová, Veronika Freimanová/Kateřina Frýbová, Rudolf Hrušínský, Zdeněk Žák, Josef Carda, Petr Pospíchal, Dana Morávková/Petra Hobzová a další.

 

Ray Cooney - RODINA JE ZÁKLAD STÁTU

Divadlo Palace Praha

Komedie odehrávající se v londýnské nemocnici pár dnů před Štědrým dnem. Těsně před důležitou přednáškou oznámí doktorovi Davidovi jeho bývalá milenka, že s ním má (nyní již dospělého) syna. Davidova snaha vyhnout se přiznání otcovství vede k improvizovaným výmluvám a výmyslům. Zoufalý lékař nakonec přiměje svého přítele, aby se alespoň do skončení přednášky za otce vydával on. Hrají: Miroslav Etzler, Richard Trsťan, Vanda Hybnerová/Marika Procházková, Petr Motloch, Sabina Laurinová a další.

 

Jean Poiret - KLEC BLÁZNŮ

Divadlo Radka Brzobohatého Praha

Klec bláznů je noční podnik v Saint-Tropez. Albín, kterého všichni znají jako Zazu a největší hvězdu travesti show, žije už dvacet let s majitelem podniku Georgesem, který má dospívajícího syna. Ten se chce zasnoubit s dcerou poslance, jenž svou kariéru postavil na hlásání řádu a morálky. Maminka s tatínkem – ve skutečnosti Zaza a Georges, musí tedy před rodiči snoubenky nastolit zdání "normálnosti" a nezpochybnitelné morálky. Hrají: Ernesto Čekan, Tomáš Racek, Petr Oliva, Pavlína Mourková, Hana Gregorová/Dagmar Čárová a další.

 


Předplatné skupiny "D" (začátky v 9:30 hod. a ve 14:00 hod.) 

5 pohádkových programů pro školky, družiny i ostatní zájemce

 

PODIVUHODNÝ CIRKUS DOKTORA TARZANA

Divadlo Drak Hradec Králové

Představení je opravdovou podívanou pro všechny milovníky zvířat a náruživé návštěvníky cirkusů. Doktor Tarzan není jenom obyčejným doktorem, ale také velkým objevitelem. On jediný ví, kolik talentu je ukryto mezi příslušníky živočišné říše. Jen je třeba ho hledat. Hledat dlouho a daleko ....

 

OBUŠKU, Z PYTLE VEN!

Divadelní společnost Julie Jurištové

Pohádkový muzikál na motivy klasické Erbenovy pohádky o chudém muzikantovi, který skrze dobré srdce a s pomocí kouzelného stařečka k divotvorným darům přišel.Než si je však stačí pořádně užít, ukradne mu je lakomý krčmář, který má sice všechno, ale chce ještě víc. Jenže, nebyla by to pohádka, kdyby se nakonec všechno neobrátilo v dobré, a tak je muzikant spravedlivě odměněn a lakotný hostinský po zásluze potrestán.

 

ZIMNÍ PŘÍHODY VČELÍCH MEDVÍDKŮ

Divadlo Krapet Praha

Další příhody včelích medvídků, tentokrát o tom, jak se chystají na příchod zimy a oslavu posledního sluníčkového dne, kdy je navštíví sousedé - pan Babočka, paní Mnohonožka Božka, pan Kvapík, pan Cvrček, babička Čmelinda a nesmí chybět ani Beruška. A všichni přinesou i nějaký dárek, aby se čmeláčkům v zimě dobře spalo.

 

PRINC BAJAJA

Docela velké divadlo Litvínov

Hrdinou populární pohádky je mladý princ, který se vydá do světa. Předstírá, že je němý a vstoupí do služeb zámeckého zahradníka. Začnou mu přezdívat Bajaja. Když se však objeví drak, který žádá princeznu, oblékne Bajaja zbroj a zachrání ji.

 

JEN POČKEJ, ZAJÍCI!

Divadlo Applause Praha

Výpravná divadelní pohádka na motivy legendárního animovaného seriálu. Vlk, chuligán ve zvonových kalhotách, tak trochu nešika a velký smolař, chce ulovit chytrého a vynalézavého zajíce.   

 


Předplatné skupiny "K" - Hudební setkání

5 koncertních programů, zpravidla od 18 hod. v aule školy ve Střelecké ul.

 

CANTARINA CLARINETE

Klarinetové kvarteto Cantarina Clarinete vzniklo jako studentský projekt čtveřice mladých klarinetistek. Výstižnost názvu tohoto uskupení dokládá nejen vokální projev, ale také tóny klarinetu. Ten je totiž známý svou zvukovou podobností s lidským hlasem. Repertoár tvoří klasické úpravy nejznámějších světových i českých skladeb barokního, klasicistního, romantického, populárního i jazzového charakteru a vlastní úpravy populárních skladeb.

 

ESCUALO KVINTET - Tango Argentino

Hudebně pohybový projekt nás provede dějinami tanečního a koncertního tanga. Program nabídne dokonalé spojení temperamentu a vášně s uměleckým mistrovstvím a to právě jak hudebním tak i tanečním. Představí se pětice vynikajících instrumentalistů a taneční uskupení Tangueros.

 

CHANTAL POULLAIN - Chansons

Chantal Poullain se kromě herectví věnuje i hudební dráze. Její projev - to je hluboko posazený sexy hlas, lahodná francouzština, jazzově laděná kapela pod vedením Štěpána Markoviče a atmosféra sladké Francie. Chantal  zpívá nejen svoje vlastní písně, ale také tradiční francouzské šansony s šarmem jí vlastním.

 

ATLANTIS COLLEGIUM - Cherchez la femme – Večer hudby a poezie

Pořad je hudebně - literární kompozicí, kterou dohromady spojuje motiv ženy. Účinkují: Jan Šťastný - umělecký přednes, Olga Jelínková - soprán a Vítězslav Podrazil – klavír.

 

PAVEL STEIDL

Koncert kytarového virtuosa Pavla Steidla. V jeho repertoáru se nachází skladby klasické kytarové hudby od nejstarší až po současnou a také jeho vlastní. Vystupuje ve známých koncertních sálech po celém světě a spolupracuje s řadou hudebních vydavatelství. Italský časopis Guitart jej roku 2003 zařadil mezi osm pozoruhodných kytarových interpretů.

  


Ceny předplatného platné v sezoně 2016-2017
předplatné zahrnuje ve skupině "A" 8 představení, ve všech ostatních skupinách 5 představení

cenová skupina "A"skupina "B" skupina "C" skupina "D"skupina "K"
I. cenová skupina
1.-10. řada přízemí
1. řada balkón lóže
 1280 Kč 240 Kč 900 Kč 200 Kč

 

600 Kč

 žáci, studenti a

důchodci 400 Kč

 

 

II. cenová skupina
11.-17. řada přízemí
2.-5. řada balkón
  1200 Kč 240 Kč 850 Kč 200 Kč
III. cenová skupina
18.-21. řada přízemí
 1120 Kč 240 Kč 800 Kč 200 Kč

(V případě dokoupení předplatného v průběhu sezóny se odehraná představení odpočítávají.)

MARTA KUBIŠOVÁ

Ve čtvrtek 13. dubna byl zahájen předprodej vstupenek na koncert Marty Kubišové.PLATBY VSTUPENEK ON-LINE

Vstupenky na pořady městského divadla lze nyní zakoupit on-line.


Kalendář představení

<  >

Zasílání novinek


Náhodná fotografie

Podporují nás

TOS Varnsdorf

Autobusy Karlovy Vary

EU - Grand Reality

RETOS

UNIQA

Velveta

Euro Air

Pivovar Kocour

Centrum pivovar Děčín

NOVÁ SÍŤ

S radostí

Kruh přátel muzea Varnsdorf

Město Varnsdorf